Direccions d'interès

  • Ajuntament

    Plaça de l'Església, 8 (Begur)   Veure mapa

    T. 972 624 020
    F. 972 623 588

    De dilluns a divendres 9 h - 14 h
    begur@begur.cat

  • Policia Local

    Carrer Francesc Forgas, 1   

    T. 972 624 200
    F. 972 622 435

    policialocal@begur.cat

  • Arxiu municipal

    C/Bonaventura Carreras, 11 · 17255 Begur  

    T. 972 624 305

    arxiumunicipal@begur.cat

  • Biblioteca

    Bonaventura Carreras, 11 · 17255 Begur  

    T. 972 624 305

    biblioteca@begur.cat

  • Cadastre

    Plaça de l’Església, 8 · 17255 Begur  

    T. 972 624 020

    cadastre@begur.cat

  • Casino Cultural Cinema

    Del Casino, 1 · 17255 Begur  

    T. 972 622 959

    cinecasino@begur.cat

  • Comunicació

    Plaça de l’Església, 8 · 17255 Begur  

    T. 972 624 020 - 638 317 455

    comunicacio@begur.cat

  • Cultura

    Bonaventura Carreras, 11 · 17255 Begur  

    T. 972 624 155

    cultura@begur.cat

  • Exposicions

    Bonaventura Carreras, 11 · 17255 Begur  

    T. 972 624 155 - 653 059 744

    cultura@begur.cat

  • Medi Ambient

    Passeig Carmen Amaya 12 · 17255 Begur  

    T. 872 214 977

    Medi Ambient: mediambient@begur.cat
    Porta a porta: pap@begur.cat

  • Promoció Econòmica Turisme

    Av. Onze de setembre, 5 · 17255 Begur  

    T. 972 624 520

    Promoció Econòmica: promocioeconomica@begur.cat
    Turisme: turisme@begur.cat

  • Protecció civil

    Passeig Carmen Amaya 12 · 17255 Begur  

    T. 653 876 599

    protecciocivil@begur.cat

  • Ràdio Begur 97.7

    C/Bonaventura Carreras · 17255 Begur  

    T. Estudi-972 624 303 Director-972 624 302

    radio@begur.cat

  • Urbanisme

    Plaça de l’església, 8 · 17255 Begur  

    T. 972 624 020

    urbanisme@begur.cat

  • Llar d'infants - Ses Falugues

    Bonaventura Carreras, 11 · 17255 Begur  

    T. 972 624 304

    sesfalugues@begur.cat

  • Pavelló Municipal

    Carrer Pavelló, s/n · 17255 Begur  

    T. 972 623 484

    pavello@begur.cat

  • Camp de Futbol

    Camí del Camp de Futbol, 2 17255 Begur  

    T. 972 624 717

    esports@begur.cat